FAQs

Obecné nejčastější otázky

Ke zdárnému průběhu zakázky vždy přispívá i klient prostřednictvím aktivní komunikace svých požadavků a podmínek pro kandidáty. People Facility k tomu doplní profesionální tým a své zkušenosti.

Výše odměny za poskytnuté služby je vždy stanovena na základě zcela transparentní kalkulace v závislosti na Vašich požadavcích a specifikaci podmínek.

Nejprve kontaktujeme pracovníky z naší databáze, kteří již pro nás pracovali a známe jejich pracovní historii, schopnosti i dovednosti. V další řadě jsou to uchazeči, kteří projeví zájem o práci vyplněním registračního formuláře. Kromě standardních náborových aktivit hledáme vhodné kandidáty i prostřednictvím sociálních sítí. Zajišťujeme různé testy způsobilosti pro konkrétní pozice.

Různé. Záleží na druhu spolupráce, regionu, požadovaném počtu, mzdových podmínkách, atd.

Nejčastější otázky k dočasnému přidělení

Striktně se řídíme ustanoveními Zákoníku práce.

Pokud se klient rozhodne nahradit konkrétního zaměstnance např. kvůli jeho pracovnímu výkonu, je za standardně nahrazen jiným uchazečem.

Garantujeme, že naše společnost poskytuje všechny své služby zcela v souladu s platnou legislativou. Jsme držiteli licence povolující činnost agentury práce, kterou uděluje MPSV a certifikátu ISO 9001:2000.

Naši zaměstnanci jsou námi proškoleni ze základních pravidel BOZP, následně je klient zaškolí na specifika svého provozu.