INTERNÍ LOGISTIK (manipulant)

Doudlevecká 410/11, 301 00 Plzeň - Jižní Předměstí
22 000 Kč - 25 000 Kč / měsíc

DETAIL PRÁCE

Popis pozice

Společnost patřící v současnosti do mezinárodní skupiny, je jedním z nejvýznamnějších světových dodavatelů akustických komponentů určených pro automobilový průmysl. Společnost provozuje po celém světě přes 70 závodů a vývojových center s více než 12 000 zaměstnanci.

V rámci náběhu nových projektů hledáme nové kolegy/kolegyně:

na pozici interní logistik, manipulant

Zodpovědnosti:
*zajišťuje optimální chod výroby s cílem eliminace prostojů
*zajišťuje správnost přepravních jednotek a obalového materiálu
*kontroluje shodu SAP štítku na přepravce s finálními a polotovarovými výrobky s cílem eliminace reklamací od zákazníka
*zodpovídá za dodržování 5S ve svěřené oblasti
*zodpovídá za svěřenou techniku

Co požadujeme:

  • Platný průkaz VZV s odpovídající praxí
  • Ochota práce ve třísměnném provozu nebo nepřetržitém provozu (12h směny)
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost – 100% docházka!

Co nabízíme

  • 22.000 – 25.000 Kč/měsíc
  • Bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Zálohy
  • Ubytování

Kontaktní osoba:

Michal Kozel

Mobil: +420720551477
Email: michal.kozel@peoplefacility.cz

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku? Neváhejte nás kontaktovat nebo využijte našeho formuláře bude nám sloužit jako Váš životopis.