OBSLUHA VZV

Dr. M. Horákové 292/51, 460 07 Liberec
22 000 Kč - 34 500 Kč / měsíc

DETAIL PRÁCE

Popis pozice

Automobilový průmysl se plnou rychlostí žene vpřed na cestě do nové éry. Pojďte také aktivně utvářet naši budoucnost: rozvíjet střešní a kabrioletové systémy pro nový svět zážitků, vysoce výkonné topné a chladící systémy pro všechny druhy pohonů a dobíjecí a bateriové systémy pro budoucí hybridní a elektrický trh. Co to pro Tebe znamená? Velkou škálu zajímavých témat a inspirativních výzev.

Co požadujeme:

  • Ukončené základní vzdělání
  • Praxi v Automotiv (výhodou)
  • Kladný vztah k práci
  • Pečlivost a samostatnost

Co nabízíme

  • Mzda 127 Kč/hod + 2.000 Kč za odbornost
  • Docházkový bonus 1.500 Kč
  • Příplatky za přesčas 25% + mimořádné prémie za určitý počet přesčasů
    • přesčas nad 15 hod. = prémie 1.000 Kč
    • přesčas nad 22.5 hod. = prémie 2.000 Kč
    • přesčas nad 30 hod. = prémie 3.000 Kč
    • přesčas nad 37.5 hod. = prémie 5.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Možnost vzdělání a profesního růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Zálohy
  • Ubytování

Kontaktní osoba:

People Facility s.r.o.
Veronika Greňo

Mobil: +420720539878
Email: veronika.greno@peoplefacility.cz

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku? Neváhejte nás kontaktovat nebo využijte našeho formuláře bude nám sloužit jako Váš životopis.