OPERÁTOR/KA ZPRACOVÁNÍ ZBOŽÍ

Doudlevecká 410/11, 301 00 Plzeň - Jižní Předměstí
22 700 Kč - 25 000 Kč / měsíc

DETAIL PRÁCE

Popis pozice

Práce na této pozici není fyzicky náročná. V zaměstnání se budete starat hlavně o vrácené zásilky s textilním zbožím a obuví. Ty budete vybalovat, kontrolovat a připravovat pro expedici.

JAKÉ BUDOU VAŠE HLAVNÍ ÚKOLY:

  • Pracovník na pozici Operátora vykonává nenáročnou činnost, jejímž cílem je vybalit doručené zásilky, posoudit stav vrácených zásilek s převážně textilním zbožím, obuví, menší elektronikou, atd., případně odstranit drobné závady, zboží zabalit a připravit pro expedici k zákaznickým firmám.

Co požadujeme:

  • základní znalost práce na PC
  • Spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek
  • Dobrý zdravotní stav
  • Naučit se cca. 40 německých slov (barvy a oblečení)

Co nabízíme

  • 22.700 Kč/měsíc
  • Prémie až 1.476 Kč
  • Příspěvek na stravování
  • Zálohy
  • Ubytování

Kontaktní osoba:

Michal Kozel

Mobil: +420720551477
Email: michal.kozel@peoplefacility.cz

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku? Neváhejte nás kontaktovat nebo využijte našeho formuláře bude nám sloužit jako Váš životopis.