SVÁŘEČ – robot

Doudlevecká 410/11, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí
33 000 Kč / měsíc Vyprší za 6 měsíci

DETAIL PRÁCE

Popis pozice

Obsluha svařovacích robotů, ruční dovařování částí stožáru a podvozku VZV, práce ve 3- směnném provozu.

Co požadujeme:

  • výuční list (ideální opravář zemědělských strojů, mechanik, …)
  • svářečský průkaz, praxe ve svařování
  • základní PC uživatelské znalosti (práce s myší, klávesnicí, dotyková obrazovka, …)
  • manuální zručnost, komunikativnost, pečlivost, proaktivitu
  • vítáme praxi v průmyslové společnosti (automotive výhodou) a v práci se systémy SAP, MES

Co nabízíme

  • základní mzda 33 tis. + další příplatky
  • nadstandardní příplatky a proplácení přesčasů
  • doprava zajištěna tam i zpět
  • obědy/večeře zdarma
  • 5 týdnů dovolené
  • lidský přístup a přátelský kolektiv
  • Ubytování
  • Zálohy

Kontaktní osoba:

People Facility s.r.o.
Michal Kozel

Mobil: +420720551477
Email: michal.kozel@peoplefacility.cz

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku? Neváhejte nás kontaktovat nebo využijte našeho formuláře bude nám sloužit jako Váš životopis.