PRO FIRMY

PEOPLE FACILITY s.r.o.

Je důvěryhodný partner s lidksým profilem.

Zaměstnavatele i manažery lidských zdrojů se musí v různých rovinách nároků na specializace z rozličných odborů rozhodovat co nejpružněji. Pro nás však tento tlak představuje výzvu, na základě které neustále vyvíjíme nové řešení, přizpůsobené současným trendům.

Jako největší z našich výhod pokládáme soubor zkušeností a poznatků, nabytých přirozeným růstem. Tyto znalosti využíváme především při vyhledávaní a výběru zaměstnanců ale i jejich dočasném přidělování, či kariérním růstu a poradenství v oblasti vyhledávání specialistů.

Důkazem je i množství kvalitně realizovaných spoluprací s rozličnými partnery.

Informační brožura pro firmy

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to dFlip 3D Flipbook Wordpress Help documentation.

Skvělá podpora vůči zaměstnancům. Vaše agentura mi pomohla v těžkých chvílích, jako byla změna zaměstnání i ubytováním. Děkuji mockrát.

Michal F.

Michal F.Skladník

Naši klienti

Seznam spokojených a věrných klientů, kteří nás oslovují. Máme za sebou spolupráce a sdílení zkušeností se společnostmi ze všech hospodářských odvětví. Velmi si vážíme každé pozitivní odezvy na realizovanou nebo probíhající spolupráci.