ZASLÁNÍ ODPOVĚDI JE TAK SNADNÉ

Odpovědět na
pracovní nabídku
je opravdu jednoduché.
Skutečně

Můžete vyplnit krátký formulář, odeslat nám ho a nechat nás najít vám práci. Nebo můžete vyhledávat konkrétní pozice a sami odpovídat na nabídky.

Vyberte si. Je to vážně velice snadné.

Co se děje po odeslání odpovědi?

Představte si, že jste nám odeslali vyplněný formulář nebo odpověděli na pracovní nabídku. A co se děje potom?

1

My si prostudujeme
Vaši odpověď

2

Vy se setkáte se naším
náborářem

3

Nastoupíte do
nového zaměstnání

Často kladené otázky

Máte otázky? Rádi Vám je zodpovíme.
Podívejte se na odpovědi k dotazům, které dostáváme nejčastěji.

Musím něco platit, abych mohl pracovat přes People Facility?

Ne! Uchazeče o zaměstnání spolupráce s námi nic nestojí. I když Vám najdeme práci – pořád Vás to nebude nic stát. Pomoc s napsáním životopisu? Ani halíř. Tipy pro pracovní pohovory? Také nic. Kariérní poradenství? Ani korunu. Všechno máte úplně zdarma.

Jak se ucházet o práci?

Existují dva způsoby – a oba jsou opravdu jednoduché. Můžete buď sami vyhledávat v naší nabídce pozic, najít si tu (nebo ty), které se vám líbí, a odpovědět na ně.

Nebo můžete jednoduše vyplnit náš rychlý formulář a náš konzultant pro Vás začne ihned vyhledávat pozice, které ve Vašem oboru odpovídají Vašim dovednostem a zkušenostem.

Jak pro mě najdete práci?

Celý proces začíná, když vyplníte náš formulář nebo si sami najdete konkrétní pracovní nabídku na našem webu a odpovíte na ni. Pokud si myslíme, že jste vhodný kandidát na některou z nabízených pozic, spojí se s Vámi co nejdříve některý z našich konzultantů, aby Vás lépe poznal.

Budete hovořit o svých dovednostech, zkušenostech a kariérních cílech. Můžete nám říct i něco o tom, co rádi děláte, pokud zrovna nepracujete. Nebojte se mluvit, my nasloucháme. Pomůže nám to najít Vám pozici, která Vám bude maximálně vyhovovat.

Pak krátce vyhodnotíme Vaše dovednosti a ověříme si Vaše reference. A poté Vás připravíme na pracovní pohovor, abyste mohli nastoupit na tu správnou krátkodobou nebo dlouhodobou pozici. Tak takhle to funguje. Může to být ještě jednodušší?