Elektrikář

Doudlevecká 410/11, Jižní předměstí, 301 00 Plzeň
27 300 Kč / měsíc

PODROBNOST PRÁCE

Kdo Vám pomůže?

Kozel Michal

+420 720 551 477

michal.kozel@peoplefacility.cz

  Popis pozice

Denní operativní povinnosti v rámci běžného výrobního provozu, podpora při nájezdu nových projektů v rámci elektro, podpora bezproblémového výrobního režimu, diagnostika a oprava operativních a havarijních poruch strojní technologie, pravidelný report vedení, zápis činností do zápisových formulářů a sytému údržby, aktivní účast a návrhy na 5S aktivitách, návrhy na úpravy, opravy, rozšíření a automatizaci linek nebo zařízení.

  POŽADUJEME

  • SOU/SŠ – obor elektrikář
  • Vyhlášku 50 §6
  • Pokročilou znalost MS Office, Internet Explorer
  • Obecné znalosti techniky v automobilovém průmyslu
  • 2 roky praxe na odborné pozici (z toho min. 1 rok v automobilovém průmyslu)
  • Základní znalost AJ nebo NJ

  Nabízíme

  • Variabilní složka 0 – 5.200 Kč
  • Stravenky v hodnotě 100Kč/směna
  • 25 dní dovolené
  • Ubytování
  • Zálohy
Plzeň