ELEKTROMECHANIK NA ZKUŠEBNĚ

Doudlevecká 410/11, Plzeň 301 00
Dle zkušeností

DETAIL PRÁCE

Popis pozice

Silná nadnárodní společnost se sídlem v Plzni, zabývající se výrobou a servisem generátorů hledá nového kolegu či novou kolegyni na pozici:

JAKÉ BUDOU VAŠE HLAVNÍ ÚKOLY:

  • Příprava + asistence při zkoušení generátorů
  • Příprava + asistence při vyvažování rotorů v odstřeďovacích tunelech
  • Ohřevy rotorů na zkušebních stanovištích
  • Příprava a provádění magnetizačních a rozptylových zkoušek.

Co požadujeme:

  • Vzdělání SO, vyučen v oboru elektro
  • Vyhláška 50/1978 Sb. § 6, § 7;
  • Praxe alespoň 3 roky
  • Flexibilita, schopnost učit se novým věcem
  • Práce na směny a o víkendech

Co nabízíme

  • Mzda od 26.500,-/měsíčně
  • Pracovní dobu 7,5 hodiny denně
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1 100 Kč měsíčně
  • Čtvrtletní prémie (na základě plnění firemních & osobních cílů)
  • Firemní stravování
  • Dovolená ve výši 5 týdnů ročně

Kontaktní osoba:

Michal Kozel

Mobil: +420720551477
Email: michal.kozel@peoplefacility.cz

Nenašli jste vhodnou pracovní nabídku? Neváhejte nás kontaktovat nebo využijte našeho formuláře bude nám sloužit jako životopis.