Elektromechanik / Elektromechanička

Doudlevecká 410/11, Jižní předměstí, 301 00 Plzeň
Dle zkušeností / měsíc Vyprší za 4 týdny

PODROBNOST PRÁCE

Kdo Vám pomůže?

Kozel Michal

+420 720 551 477

michal.kozel@peoplefacility.cz

  Popis pozice

– elektromontáž komponentů trakčních pohonů podle technické dokumentace a technologického postupu
– zapojování dle schématu NN, VN
– samostatná práce s technickou dokumentací

  POŽADUJEME

    • – vyučení v oboru elektro (odborná způsobilost v elektrotechnice – Vyhláška č. 50/1978 Sb.)
    • – znalost čtení výkresové dokumentace
    • – praxe v elektromontážních činnostech, procesech a operacích
    • – zámečnická, strojařská praxe vítána
    – pečlivost, spolehlivost, svědomitost

  Nabízíme

    • – zajímavou pracovní příležitost v perspektivní české společnosti se sídlem v Plzni
    • – dobré mzdové ohodnocení
    • – přátelský kolektiv
    • – získání cenné praxe v oboru elektro
    • – systém kariérního řízení
    • – bohatý program zaměstnaneckých výhod:
    • ◦ 25 dní dovolené + 2 Sick Days
    • ◦ příspěvek na penzijní připojištění – 1200 Kč měsíčně
    • ◦ poukázky Flexipass – 1200 Kč čtvrtletně
    • ◦ dotované stravování v prostorách společnosti
    • ◦ jazykové kurzy zdarma
    • ◦ volné vstupenky na sportovní a kulturní akce
    • ◦ firemní akce
    • ◦ očkování proti chřipce
    ◦ firemní školka
Plzeň