Konstruktér/ka elektro

Doudlevecká 410/11, Jižní předměstí, 301 00 Plzeň
Dle zkušeností / měsíc

PODROBNOST PRÁCE

Kdo Vám pomůže?

Kozel Michal

+420 720 551 477

michal.kozel@peoplefacility.cz

  Popis pozice

Konstruování částí elektrických měničů pro tramvaje, trolejbusy, metra a lokomotivy
Vytváření zapojovacích schémat, výkresové dokumentace detailů a postupně celých hlavních i pomocných měničů
Vytváření konstrukčních kusovníků
Práce v týmu v rámci oddělení Konstrukce a úzká spolupráce s projektanty, technology a výrobním úsekem

  POŽADUJEME

  • SŠ, VŠ elektro
  • Práce tě bude bavit, pokud jsi tvůrčí typ (nehledáme administrativní sílu)
  • Výhodou je znalost konstrukčních programů (Catia V5, SolidWorks apod.)
  • Základní znalost angličtiny
  • Klíčové jsou pečlivost, nasazení  a chuť učit se novým věcem

  Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Stabilní zaměstnání
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny Sick Days
  • Dotované firemní stravování
  • Skupinové jazykové kurzy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění – 1200 Kč měsíčně
  • Další benefity jako poukázky Flexipass – 400 Kč měsíčně, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce
  • Pro děti nabízíme místo v dětské skupině Koumáci, kterou provozuje Techmania
Plzeň