Odborný technik dokumentace v oddělení HW

Doudlevecká 410/11, Jižní předměstí, 301 00 Plzeň
Dle zkušeností / měsíc

PODROBNOST PRÁCE

Kdo Vám pomůže?

Kozel Michal

+420 720 551 477

michal.kozel@peoplefacility.cz

  Popis pozice

Vedení a údržba databáze elektronických komponent použitých v návrzích elektronických jednotek
Obsolescence management – vyhledání a zavádění náhrad nedostupných elektronických komponent
Elektrická měření na prototypech vyvíjených elektronických jednotkách
Administrativní činnost spojená s chodem oddělení Vývoj HW
Správa a údržba přístrojového vybavení

  POŽADUJEME

    Při adaptaci Vám pomůže, pokud jste se již setkal/a s:
    – návrhem elektronických obvodů,
    – návrhovými systémy jako např. Eagle, OrCad, Altium apod.,
    – měřící technikou (osciloskop, multimetr apod.),
    – programováním v labVIEW
    – elektronickými komponentami a zajímají Vás jejich parametry

    Zapadnete do týmu, pokud jste uchazeč zodpovědný, pečlivý, pracovitý, manuálně zručný a připraven dále se vzdělávat a rozvíjet

  Nabízíme

  • Fajn šéfa a kolegy
  • Kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny Sick Days
  • Dotované firemní stravování
  • Skupinové jazykové kurzy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Další benefity jako poukázky Flexipass, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce, místo v dětské skupině Koumáci
Plzeň