Zkušební technik

Doudlevecká 410/11, Jižní předměstí, 301 00 Plzeň
Dle zkušeností / měsíc

PODROBNOST PRÁCE

Kdo Vám pomůže?

Kozel Michal

+420 720 551 477

michal.kozel@peoplefacility.cz

  Popis pozice

  1. Zkoušení a uvádění generátorů do provozu u zákazníka
  2. Komunikace se zákazníky a externími dodavateli
  3. 3D měření a příprava podkladů pro reverse engineering
  4. Vytváření technické dokumentace

  POŽADUJEME

  • VŠ elektro – silnoproudá elektrotechnika
  • Praxe v oboru min. 2 roky v oboru (případně SŠ MIN. 4 roky praxe v oboru)
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 nebo §7 do 1000V a nad 1000V
  • Základní znalost CAD systémů, MS Office
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Čeština a angličtina na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s elektrickými měřeními výhodou
  • Flexibilita, samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce, ochota učit se nové věci, odolnost proti stresu
  • Ochota cestovat

  Nabízíme

  • Odborný a kariérní růst (Talent Mapping, individuální a skupinové vzdělávací programy)
  • Pracovní dobu 7,5 hodiny denně
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1 100 Kč měsíčně;
  • Čtvrtletní prémie (na základě plnění firemních & osobních cílů);
  • Firemní stravování;
  • Dovolená ve výši 5 týdnů ročně.
Plzeň