JAK TO BUDE PROBÍHAT?
1 Spojíte se s námi.
2 Vyberete si z nabídek práce.
3 Domluvíme termín pohovoru.
4 Podepíšete smlouvu.
5 Začínáte pracovat.

Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte a obraďte se přímo na nás prostřednictvím telefonu, emailu, nebo přímo na pobočce.

OTEVRACÍ DOBA
PO 8:00 - 16:00
ÚT 8:00 - 16:00
ST 8:00 - 16:00
ČT 8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
SO - zavřeno
NE - zavřeno

Jaké nabízíme služby? čtěte níže

INFORMACE

Hledáte vhodného kandidáta pro obsazení volné pracovní pozice? Potřebujete poradit s nastavením konkrétní části personálního nebo obchodního procesu? Nebo máte nárazové potřeby dočasných zaměstnanců?


TEMPORARY HELP

support Tempory Help je dočasná výpomoc všude tam, kde vzniká potřeba pružné pracovní síly.

Zajistíme Vám dostatek pracovních sil v době, kdy Vaši zaměstnanci čerpají dovolenou, jsou na nemocenské nebo zažíváte sezónní špičku. Postaráme se o výběr kvalifikovaných kandidátů z řad našich zaměstnanců, zajistíme kompletní osobní a mzdovou agendu.

Vám účtujeme předem dohodnutou sazbu za provedení služby.

TRY & HIRE

support Try & Hire je kombinací služeb Permanent Placement a Temporary Help. Je vhodný všude tam, kde o vytvoření trvalého pracovního místa zatím není rozhodnuto.

Agenturní zaměstnanec People Facility vykonává požadovanou službu pro klienta do doby, než se klient rozhodne přijmout ho do kmenového stavu.

People Facility se zavazuje uvolnit agenturního zaměstnance, jakmile o to klient požádá.

PERMANENT PLACEMENT

support Potřebujete vyhledat vhodné kandidáty pro obsazení stálých pracovních míst ve Vaší společnosti? Nalezení těch správných lidí do Vašeho týmu je velmi časově a finančně náročný proces.

Tato služba zahrnuje vše od personálního poradenství přes výběr, testování až po následné doporučení kvalitních uchazečů.

Vlastníme širokou databázi kandidátů a pracujeme se silnou inzertní podporou. Na libovolnou pracovní pozici Vám nalezneme několik vhodných uchazečů, kteří prošli důkladným výběrem a splňují Vámi požadovaný profil.

Vy si musíte už jen VYBRAT!

RECRUITMENT SUPPORT

support Podpůrné aktivity, vztahující se k výběru pracovníků do trvalého pracovního poměru.

Podpora může sestávat z různých prvků, z nichž lze využít všechny, nebo zvolit jen některé.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

TOP