ZELENÁ PRO VAŠI BUDOUCNOST

Ať jste na úplném začátku Vaší kariéry nebo jste zkušený profesionál, rádi Vám ukážeme, že kariérové poradenství má větší smysl, než jste si doteď mysleli.


Na základě našich zkušeností víme, že pro spokojenost se zaměstnáním by měla být rozhodujícím faktorem v první řadě náplň práce a až následně platové podmínky, vzdálenost od bydliště a podobně.


Právě proto při výběru pracovních pozic pro Vás přihlížíme nejprve na toto kritérium. A to je i důvod, proč spoluprací s námi tak zvýšíte pravděpodobnost, že některá z otevřených pracovních příležitostí vyhoví právě Vám.


S námi má práce budoucnost!

Veliká škála pracovních míst

Naši koordinátoři obsazují denně zajímavé pracovní pozice. Využijte našich kontaktů na řadu společností a vyberte si z naší nabídky práce takovou pozici, která nejlépe odpovídá Vašim požadavkům a schopnostem. Nebo jednoduše nechte nás abychom Vám našli perfektní práci. Pomůžeme Vám nejen s nalezením vhodného místa ale poradíme Vám i jak zapůsobit na výběrovém řízení a budeme při Vás až po nástup do nového zaměstnání.

Průmysl

Je významným výrobním odvětvím světového hospodářství. Průmyslové výrobky využívá člověk k práci, v domácnosti i ve volném čase. Průmysl velmi rychle zavádí do výroby vědecké objevy a technické vynálezy.

Strojírenství

Je technický obor, který je postaven na základech fyziky a nauky o materiálech. Strojírenství se zabývá návrhem, výrobou a údržbou strojů a zařízení. Je to jedna z nejstarších a nejobsáhlejších technických disciplín.

Logistika

Logistika jako soubor činností, jejichž úkolem je zajistit, aby bylo správné zboží ve správném čase, ve správném množství, ve správné kvalitě na správném místě a se správnými náklady.

Manuální práce

Některá povolání mohou vykonávat osoby v dané profesi nekvalifikované, na některá jiná povolání je možné se připravit formou rekvalifikace.