Nejčastější otázky a odpovědi

Na co se nás nejčastěji lidé ptají.

Společnost People Facility je komerčně pojištěna pro případ škod, které by byly způsobeny zákazníkovi naším zaměstnancem.

Naši zaměstnanci jsou námi proškoleni ze základních pravidel BOZP, následně je klient zaškolí na specifika svého provozu.

Garantujeme, že naše společnost poskytuje všechny své služby zcela v souladu s platnou legislativou. Jsme držiteli licence povolující činnost agentury práce, kterou uděluje MPSV.

Pokud se klient rozhodne nahradit konkrétního zaměstnance např. kvůli jeho pracovnímu výkonu, je za standardně nahrazen jiným uchazečem.

Striktně se řídíme ustanoveními Zákoníku práce.

Poskytujeme komplexní přístup při řešení Vašich personálních otázek. Naše služby odpovídají na téměř všechny personální otázky.

Zajišťujeme i odbornou pracovní sílu pokud je na trhu práce v konkrétním regionu dostatková.

Různé. Záleží na druhu spolupráce, regionu, požadovaném počtu, mzdových podmínkách, atd.

Nejprve kontaktujeme pracovníky z naší databáze, kteří již pro nás pracovali a známe jejich pracovní historii, schopnosti i dovednosti. V další řadě jsou to uchazeči, kteří projeví zájem o práci vyplněním registračního formuláře. Kromě standardních náborových aktivit hledáme vhodné kandidáty i prostřednictvím sociálních sítí. Zajišťujeme různé testy způsobilosti pro konkrétní pozice.

Výše odměny za poskytnuté služby je vždy stanovena na základě zcela transparentní kalkulace v závislosti na Vašich požadavcích a specifikaci podmínek.

Ke zdárnému průběhu zakázky vždy přispívá i klient prostřednictvím aktivní komunikace svých požadavků a podmínek pro kandidáty. People Facility k tomu doplní profesionální tým a své zkušenosti.